Kayıp Fısıltı ilk defa 15 Mayıs 2018 tarihinde "Bir Günce" adı altında açıldı. Daha sonra birçok değişiklik geçirdi ve en son 7 Temmuz 2024 tarihinde bu son haline kavuştu. Bu tarihteki güncellemem Blogspot platformundan WordPress'e geçmiş olmamdır. Eski gönderileri yüklemedim siteme ama hala blogspotta yedeklemiş olduğum siteye giderek ulaşabilirsiniz. Orada da okumaya değer birçok gönderim mevcuttur! Gitmek için: Kayıp Fısıltı Eski Gönderiler
Sitemin asıl, en yoğunlaştığım konuları gezi ve edebiyat. En büyük hayallerimden biri sırtıma bohçamı alıp dağları aşmak, Kayıp Şehir Atlantis'i bulmak, en derin okyanuslarda yüzmek, kutup ışıklarını görmek… Bunların ne kadarını gerçekleştirebilirim bilmiyorum ama bu yolculuklarıma siz de katılabilirsiniz!
Üstelik bu yolculuklarım bununla sınırlı kalmıyor. Sadece fiziksel değil farklı diyarlara yolculuklarımda var ve bunları öncelikli olarak kitaplar sayesinde ve sonrasında diziler, filmler sayesinde gerçekleştiriyorum.
Gezi ve edebiyat dışında günlük hayattan paylaşmaya değer bulduğum her şeyi paylaşıyorum. Hayattan kesitler, oynadığım zevkli oyunlar, yemek tarifleri gibi.
Yine yolculuklarıma farklı bir anlam katıp iç dünyama geziler düzenliyorum. Bunları da düşünceler kategorisi altında toparlıyorum.

Sitemden Bazı Fotoğraflar