Kendime ait çalışmalar...

kar

Soğuk bir aralık gecesi, bir büyücünün masum görünen karın altındaki karanlık gerçekleri keşfettiği bu kısa öyküme bir göz atın. Beyazın içindeki yalanlarla, yalnızlığın ortasındaki direnişin hikayesini anlattım. Masumiyetin ötesinde, içsel bir savaşın derinliklerine dalın. Öykümde, büyücünün kendisiyle ve çevresiyle olan mücadelesini, hayallerini ve hayal kırıklıklarını bulacaksınız. Siz de bu karanlık ormanda benimle birlikte yürüyün. Bölümler (ilk üç bölüm eski blogda bulunuyor, blogspota yönlendireleceksiniz):

Giriş
3 Ayna
Felç


SOLGUN AY IŞIĞININ GÖLGESİNDEKİ GEZGİN

Sonbaharın eylül ayında, sessiz ve yağmurlu bir günün karanlığında, gizemli bir köyün kapısını aralayan bir gezginin hikayesi. Bu antik köy, geçmişin izlerini günümüze taşıyan ve modern dünyanın unuttuğu bir yerdir. Gezgin, bu köyde yaşayan son Türklerin arasında, İstanbul'un son kalıntılarında, tarih ve gerçeklerin örtüştüğü bir yolculuğa çıkar. Bölümler (ilk bölüm eski blogda bulunuyor, blogspota yönlendireleceksiniz):

Giriş

çİÇEKLERİN ŞARKISI

Gizemli Verilya Kasabasında ikiz kardeşlerin sıra dışı maceraları. Rüzgarın ve kumun canavarlara dönüştüğü bu öyküde, ikizlerin hayatta kalma mücadelesini ve birbirlerine olan bağlılıklarını okuyacaksınız. Bölümler (ilk üç bölüm eski blogda bulunuyor, blogspota yönlendireleceksiniz):

Giriş
Rüzgarlı Macera
Kaybolan Hatıraların Peşinde

DİĞER

İlk iki denemem eski bloğumda bulunmaktadır, blogspota yönlendirileceksiniz.

Buz Cadısı
Abisal Gücün Altında